Bent u werkgever?

Neem dan contact op met:

Marco Vink
Telefoon: 06 42 31 40 96, e-mail: mvink@werkpuntkom.nl

Kim Hendriks
Telefoon: 06 43 84 42 87, e-mail: khendriks@werkpuntkom.nl

 

Adviseurs Werkgeversdiensten

Katja Gruijthuijsen
Telefoon:  06 41 68 53 76, e-mail: kgruijthuijsen@werkpuntkom.nl

Esther Nijessen
Telefoon:  06 24 92 37 48, e-mail: enijessen@werkpuntkom.nl

Henny Roosen
Telefoon: 06 45 38 43 24, e-mail: hroosen@werkpuntkom.nl

Daniëlle Veenhuizen
Telefoon: 06 34 93 54 43, e-mail: dveenhuizen@werkpuntkom.nl

Noud van Leeuwen
Telefoon: 06 28 42 47 00, e-mail: nvleeuwen@werkpuntkom.nl

Sanne Knoops
Telefoon: 06 57 64 62 07, e-mail: sknoops@werkpuntkom.nl

Fallon Raven
Telefoon: 06 14 30 96 63, e-mail: fraven@werkpuntkom.nl

 

Manager Werk.Kom

Claudia Moonen
E-mail: cmoonen@werkpuntkom.nl

 

Werk.Kom wenst je een fijne zomer!

Heb jij je zwemvliezen, duikbril en stra...

Kom jij fietslessen geven bij Werk....

In Nederland is het gewoon om op zeer je...

Nieuwe Nederlanders krijgen certifi...

De afgelopen 10 weken hebben deze status...
webdesign: Artis.