Bent u werkgever?

Neem dan contact op met:

Marco Vink
Telefoon: 06 42 31 40 96, e-mail: mvink@werkpuntkom.nl

Kim Hendriks
Telefoon: 06 43 84 42 87, e-mail: khendriks@werkpuntkom.nl

 

Adviseurs Werkgeversdiensten

Katja Gruijthuijsen
Telefoon:  06 41 68 53 76, e-mail: kgruijthuijsen@werkpuntkom.nl

Esther Nijessen
Telefoon:  06 24 92 37 48, e-mail: enijessen@werkpuntkom.nl

Henny Roosen
Telefoon: 06 45 38 43 24, e-mail: hroosen@werkpuntkom.nl

Daniëlle Veenhuizen
Telefoon: 06 34 93 54 43, e-mail: dveenhuizen@werkpuntkom.nl

Sanne Knoops
Telefoon: 06 57 64 62 07, e-mail: sknoops@werkpuntkom.nl

Fallon Raven
Telefoon: 06 14 30 96 63, e-mail: fraven@werkpuntkom.nl

 

Manager Werk.Kom

Claudia Moonen
E-mail: cmoonen@werkpuntkom.nl

 

Webinar Max ww

‘Het is 5 voor 12! Het einde van je WW-u...

Het nieuwe leven in het mooiste lan...

Wie helpt Aram aan het werk in Nederland...

Mogen onze mensen in uw bedrijf hun...

Mogen onze mensen in uw bedrijf hun eers...
Bron: Communicatie Werk.Kom
Bron: Communicatie Werk.Kom
Bron: Risse Groep communicatie
Bron: Risse Groep communicatie
webdesign: Artis.