Bent u werkgever?

Neem dan contact op met:

Marco Vink
Telefoon: 06 42 31 40 96, e-mail: mvink@werkpuntkom.nl

Kim Hendriks
Telefoon: 06 43 84 42 87, e-mail: khendriks@werkpuntkom.nl

 

Adviseurs Werkgeversdiensten

Katja Gruijthuijsen
Telefoon:  06 41 68 53 76, e-mail: kgruijthuijsen@werkpuntkom.nl

Esther Nijessen
Telefoon:  06 24 92 37 48, e-mail: enijessen@werkpuntkom.nl

Henny Roosen
Telefoon: 06 45 38 43 24, e-mail: hroosen@werkpuntkom.nl

Daniëlle Veenhuizen
Telefoon: 06 34 93 54 43, e-mail: dveenhuizen@werkpuntkom.nl

Sanne Knoops
Telefoon: 06 57 64 62 07, e-mail: sknoops@werkpuntkom.nl

Fallon Raven
Telefoon: 06 14 30 96 63, e-mail: fraven@werkpuntkom.nl

 

Manager Werk.Kom

Claudia Moonen
E-mail: cmoonen@werkpuntkom.nl

 

Marco Vink gestart met traineeship...

Wie A zegt, moet ook B zeggen. In een IO...

FNV bezoekt Risse en Werk.Kom om CA...

Twee heren van de vakbond FNV kwamen afg...

Werner Bloemers: cijferman, taalwon...

Een passant op de werkvloer bij gemeente...
Bron: Risse Groep communicatie
Bron: Risse Groep communicatie
Bron: Communicatie Werk.Kom
Bron: Communicatie Werk.Kom
Bron: Risse Groep communicatie
Bron: Risse Groep communicatie
webdesign: Artis.