Bent u werkgever?

Neem dan contact op met:

Marco Vink
Telefoon: 06 42 31 40 96, e-mail: mvink@werkpuntkom.nl

Kim Hendriks
Telefoon: 06 43 84 42 87, e-mail: khendriks@werkpuntkom.nl

 

Adviseurs Werkgeversdiensten

Katja Gruijthuijsen
Telefoon:  06 41 68 53 76, e-mail: kgruijthuijsen@werkpuntkom.nl

Esther Nijessen
Telefoon:  06 24 92 37 48, e-mail: enijessen@werkpuntkom.nl

Henny Roosen
Telefoon: 06 45 38 43 24, e-mail: hroosen@werkpuntkom.nl

Daniëlle Veenhuizen
Telefoon: 06 34 93 54 43, e-mail: dveenhuizen@werkpuntkom.nl

Sanne Knoops
Telefoon: 06 57 64 62 07, e-mail: sknoops@werkpuntkom.nl

Fallon Raven
Telefoon: 06 14 30 96 63, e-mail: fraven@werkpuntkom.nl

 

Manager Werk.Kom

Claudia Moonen
E-mail: cmoonen@werkpuntkom.nl

 

Eerste geslaagden training ‘Beter l...

‘Ze zijn wat ons betreft met vlag en wim...

Corona dwong integratiebedrijf tot...

Lees hier het artikel uit Dagblad De Lim...

Leercirkel Praktijkleren

Op woensdag 11 juni vond de online leerc...
webdesign: Artis.