Bent u werkgever?

Neem dan contact op met:

Marco Vink

Telefoon: 06 42 31 40 96, e-mail: mvink@werkpuntkom.nl

 

Adviseurs Werkgeversdiensten

Katja Gruijthuijsen
Telefoon:  06 41 68 53 76, e-mail: kgruijthuijsen@werkpuntkom.nl

Esther Nijessen
Telefoon:  06 24 92 37 48, e-mail: enijessen@werkpuntkom.nl

Henny Roosen
Telefoon: 06 45 38 43 24, e-mail: hroosen@werkpuntkom.nl

Daniëlle Veenhuizen
Telefoon: 06 34 93 54 43, e-mail: dveenhuizen@werkpuntkom.nl

Sanne Knoops
Telefoon: 06 57 64 62 07, e-mail: sknoops@werkpuntkom.nl

Fallon Raven
Telefoon: 06 14 30 96 63, e-mail: fraven@werkpuntkom.nl

 

Manager Werk.Kom

Claudia Moonen
E-mail: cmoonen@werkpuntkom.nl

 

Accountmanager Jos Fonteijn: “Ik wi...

“Als ik in het verleden langs het gebouw...

Maak kennis met Ryan Becker, stagia...

“Ik doe bij Werk.Kom iets commercieels,...

Het leven na de dood van Boet Kwart...

Hij overleefde een zelfmoordcrash en had...
Bron: Risse Groep communicatie
Bron: Risse Groep communicatie
Bron: Risse Groep communicatie
Bron: Risse Groep communicatie
Bron: Risse Groep communicatie
Bron: Risse Groep communicatie
webdesign: Artis.